Jak to działa ?

zobacz co sprawia że jako jedyni mamy tak dobre ceny
a w dodatku oferujemy na nie specjalne rabaty dla stałych klientów

Błyskawiczny proces

Cały proces od momentu zamówienia części przebiega błyskawicznie. Robimy co w naszej mocy aby maksymalnie zooptymalizować proces operacyjny oraz wysyłki.

Jakość

Podkreślamy to na każdym kroku bo wierzymy ,że jest to najważniejsze w motoryzacji. Wszystkie nasze części są najwyższej jakości, nie ma miejsca na żadne kompromisy.

Chętnie doradzimy

Jeżeli nie jesteś pewien jakiejś kwestii, śmiało zadzwoń. Jesteśmy tu aby Ci doradzić, mamy spore doświadczenie więc mamy nadzieję ,że oszczędzimy Ci czasu spędzonego na forach.

01. Zamawiasz

Jakaś część uległa zniszczeniu? Nie chcesz wydać wielkich pieniędzy na zakup części w ASO bo wiesz ,że spora część ich ceny to marża? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś! Możesz szybko i przyjemnie zamówić potrzebną część w BSG-Parts!

02. Negocjujemy rabat u producenta

Jesteśmy na rynku nie od wczoraj, posiadamy szeroką gamę współpracujących importerów i hurtowni. Mamy duże doświadczenie w negocjowaniu cen i z tego powodu możemy sobie pozwolić na niższe ceny niż większość konkurencji jednocześnie zachowując najwyższą jakość.

03. Wysyłamy części

Goni Cię czas? Wiemy jak ważne jest to aby nasz samochód był w pełni sprawny i gotowy do jazdy o każdej porze dnia i nocy. Dlatego wszystkie części wysyłamy ekspresowo tak aby nasz klient jak najszybciej mógł cieszyć się w pełni sprawnym autem.

O Nas

Jesteśmy młodą, prężnie działającą firmą z siedzibą w Krakowie.

Nasza firma powstała w 2016 roku z pasji do motoryzacji. Specjalizujemy się w sprzedaży oryginalnych części samochodowych, jednocześnie dbając o każdy jej etap - zaczynając od wyceny, poprzez zamówienie, aż po dostarczenie w Państwa ręce najlepszej jakości produktów. Zapewniamy gwarancję oryginalności wszystkich części, indywidualną wycenę oraz pewność i satysfakcję z dokonanych u nas zakupów. Naszym celem jest zaspokojenie w pełni potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!